SIKÇA SORULAN SORULAR

Yetkili satıcı olarak mı hizmet veriyorsunuz ?

Evet, Fresh Klima olarak yaklaşık 35 Yıllık Sabancı güvencesiyle İklimsa Yetkili Satıcılığı ve Servisliği yapmaktayız.

 

Yetkili satıcı olduğunuzdan nasıl emin olabilirim ?

İklimsa müşteri hizmetleri 444 55 46 hattından teyid edebilirsiniz. Dilerseniz Barajyolu hastaneler üst geçidinin hemen altında olan merkez ofisimizde kahve ikram edebiliriz.

 

Başka Mecralarda ve Pazar Yerlerinde Satış yapıyormusunuz ?

Hayır. Pazar yerleri dediğimiz internet sitelerinde kesinlikle satış yapmıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti adına SADECE ADANA’ya sanal pazarlardan daha iyi imkanlarla hizmet veriyoruz! Bu sayede sizi uzun kargo sürelerinden, kargoda oluşacak hasarlardan ve oluşması muhtemel sıkıntılarda muhatap bulamamaktan kurtarıyoruz!

 

Ürünüm kargo ile mi gelecek ?

Hayır. Yetkili satıcı ve Yetkili servis olan firmamıza ait araçlarla, kendi teknisyenlerimiz tarafından getirilecek böylece uzun kargo süreleri ve kargo  riskleri sıfıra inecek.

 

Güvenilir ödeme yöntemleriniz nelerdir ?

Site üzerinden kesinlikle tahsilat yapmıyoruz! Kurulum anında Teknosa Altyapısıyla tüm kredi kartlarına mail order sistemi ile veya Firmamıza ait banka hesaplarımıza da güvenle havale/Eft olarak da ödeme yapabilirsiniz.

 

Ürünlerin garanti süresi nedir ?

Tüm Klimalarımız yetkili satıcı güvencesiyle satın aldığınız için 36 ay garanti süresi mevcuttur. Dilerseniz kuruluma gelen yetkili servisimizden 270 Tl karşılığında (+3) yıl ek garanti yaptırarak toplam (6) Yıl garanti yaptırabilirsiniz.

 

Neden tek marka satıyorsunuz başka ürünler sitenizde yok ?

Adana İklimsa olarak en temel prensibimiz; mağazalarımızda ve internet sitemizde iklimlendirme alanında size en iyi ve en doğru hizmeti verebilmektir bu yüzden tek marka ve tek sektör üzerinde yoğunlaşarak size Türkiye’de ki en iyi hizmeti vermek en temel amacımız.

 

Ürün kurulumda herhangi bir ücret ödüyor muyum ?

Hayır. Montaj esnasında ürün montajı için kesinlikle herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.