Klimalar, Çocuğunuz İçin Daha Sağlıklı Uyku Sağlayabilir!

Şunu hayal edin, Salı gecesi, işte şok edici bir gün geçirdiniz, stres seviyeniz çoktan tavan yaptı, saat 22 ve son iki saatinizi çocuğunuzu yatma zamanının geldiğine ikna etmeye çalışarak geçirdiniz. Tanıdık geliyor mu? Her gece binlerce Adanalı ebeveyn aynı mücadeleyle karşı karşıya kalıyor. Çocuğunuzu uyuması gerektiğine ikna etmek kolay bir iş değildir.

Herhangi bir doktorun size söyleyeceği gibi – uyku bir çocuğun sağlığı ve gelişimi için çok önemlidir. Ruh halleri, davranışları, konsantrasyonları ve duyguları, her gece ne kadar uyuduklarıyla ilgilidir. Sadece bu değil, bir çocuğun uyku düzeni de ebeveynlerinin sağlığı ve ilişkileri için önemlidir.

Yapılan araştırmalarda “uyku ihtiyacı” için sihirli bir sayı olmamasına rağmen, aşağıda belirtilen saatlerin ideal saatler olduğu noktasında birleşilmiştir. 

  • 12 aydan küçük bebekler:  Gündüz ve gece boyunca 14-18 saat
  • Yeni yürümeye başlayan çocuklar:  24 saatlik periyot başına 12-14 saat
  • İlkokul: Günde 10-12 saat

Çocuğunuzun en uygun miktarda uykuyu almasını sağlamak için ebeveynler için birkaç farklı öneri olsa da, iyi bir gece uykusunun en önemli unsurlarından biri yatak odasının mümkün olduğunca rahat olmasını sağlamaktır. Yıl boyunca ideal sıcaklığı (ne çok sıcak ne çok soğuk) korumak isteyeceksiniz.

Bunu düşünmemiş olabilirsiniz, ancak klimanız en iyi gece uykusu için optimum oda ayarını yaratmanın en iyi yollarından biridir.

ÇOCUK DOSTU ÖZELLİKLERE AŞİNA OLUN

İKLİMSA klimaların iyi bir gece uykusu için mükemmel bir aksesuar olmasını sağlamak için yeni yollar araştırmaya ve geliştirmeye devam ediyor. Odanız için mükemmel klimayı seçerken aşağıdakilere bakmak isteyeceksiniz:

  • Kesintisiz bir gece uykusu için ünitenin düşük gürültü seviyelerinde çalışacağı süreler boyunca sessiz çalışma
  • Çocuğunuzun gece boyunca hareketini algılamak ve sıcaklık ayarlarını buna göre ayarlamak için Enerji Verimli Eko Çalışma ve Hareket sensörü .
  • LED Parlaklık Ayarı , yatak odalarındaki ünitelerin rahatsızlığını en aza indirmek için iç ünitedeki LED ekranın parlaklığını kısabilmeniz için.
  • Küçüklerinizin ayarları değiştirmesini önlemek için AC’nizin uzaktan kumanda işlevlerini kilitlemek için Çocuk Kilidi .
  • Saç, polen ve toz partikülleri gibi havadaki alerjenleri yakalayarak çocuklarınızın yatak odasında temiz, kokusuz ve alerjensiz hava sağlamak için Alerjen Clear Filter TM ve Self Clean Çalışması .

 

İklimSA ürün gamında bulunan Mitsubishi, Sigma, Sharp ve General Elektrik klimalar size bu ve daha ötesini sunarak en sevdiklerinizi koruma altına alıyor! Klimanızın değiştirilmesi veya yükseltilmesi hakkında yardım almak için ÜCRETSİZ KEŞİF FORMUNU doldurun veya 0 542 322 14 22 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin. 

 

Bu yazıyı paylaş