Neden Mitsubishi Klimayı Seçmeliyim?

Mitsubishi Heavy Industry'yi seçmek için 5 neden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir araba, yeni bir kıyafet, bir TV veya hatta bir tatil için her zaman karşılayabileceğimizin en iyisini isteriz, değil mi? Peki neden bir klima seçmek farklı olsun ki?

Sıcak aylara yaklaşırken ve çoğumuzun evde daha fazla zaman geçirmesiyle bu yaz nasıl serin ve rahat kalacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Açıkçası Mitsubishi klima harika bir seçimdir, ancak çok sayıda farklı klima markası varken hangisini seçeceğinizi nereden bileceksiniz? İklimSA ürün gamında bulunan dünya markası klimalardan Mitsubishi klimaları görerek klimalar hakkında daha detaylı bilgi almak için Barajyolu Showroomumuza bekliyoruz.

TEMİZ HAVA TEKNOLOJİSİ

Mitsubishi Heavy Industries’in Temiz Hava Teknolojisi, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için senkronizasyon içinde çalışmak üzere tasarlanmış bölünmüş sistemlerimize dahil edilmiş birkaç farklı ancak özel bileşen, sistem ve işlevin bir kombinasyonudur.

Çoklu, özel olarak tasarlanmış filtreler, polen, saç ve toz gibi havadaki alerjenleri ve ayrıca ince duman parçacıklarını yakalar. Alerjen Temizleme Operasyonu, küf ve virüsler de dahil olmak üzere kokuya neden olan bakterileri etkisiz hale getirmek için çalışır. Özel olarak işlenmiş bir anti-mikrobiyal fan da küf oluşumunu engellemeye yardımcı olurken, Kendi Kendini Temizleme İşlemi, temiz ve kokusuz hava sağlanmasına yardımcı olmak için tüm dahili bileşenlerin temizlenmesine ve kurutulmasına yardımcı olur!

Astım ve alerji hastaları için mükemmel olan Clean Air Teknolojisi, split sistem klima serilerimize dahildir .

 

ENDÜSTRİ LİDERİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Enerji verimli bir klima, enerji verimli olmayan bir klima ile aynı sonuçları elde etmek için daha az elektrik kullanır. Daha az elektrik, daha az işletme maliyeti anlamına gelir. Bu kadar basit!

R410 soğutucu akışkan kullanımıyla birlikte iç tasarımdaki iyileştirmeler, Silver , Premium ve Diamond serilerimiz dahil olmak üzere bölünmüş sistemlerimizin piyasadaki en enerji verimli sistemlerden bazıları olduğu anlamına gelir .

 

Klimanızın değiştirilmesi veya yükseltilmesi hakkında yardım almak için ÜCRETSİZ KEŞİF FORMUNU doldurun veya 0 542 322 14 22 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir